| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru voi, sper sa ma puteti ajuta..Am facut petting cu iubitul meu si eram foarte excitata, si-a atins penisul apoi mi-a introdus degetul in vagin..nu a ejaculat. dupa asta, cand am urinat mi-a curs sange. initial am crezut ca mi-a venit ciclul pentru ca sangele a continuat sa curga, dar in cantitati extrem de mici... si pe tampon aveam un sange de o culoare foarte inchisa, aproape spre negru, cand urinam era sange normal ( nu urinam sange, doar cand ma stergeam aparea sangele). ce mi s-a intamplat de fapt? P.S :nu este prima data cand facem petting dar este prima data cand mi s-a intamplat asta. virgina nu mai sunt, nu?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Închiderea culorii este din lipsa de oxigen!
De unde să mai fi virgină, din cărți? Te-a deflorat cu degetul.
Mergi la un control ginecologic.
Pa, pa.

| IoanaIngerash a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Si deci, era menstruatie? adica, m-a deflorat si dupa mi-a aparut si menstruatia? Sau a fost doar sangele de la deflorare Ca nu m-a lamurit nimeni. am mentionat ca a curs in cantitati extrem de mici... si a curs timp de 2 zile, dar foarte putin.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru IoanaIngerash):

Bună.
Nu te-a lămurit nimeni? Dar ce vârstă ai?
Sângele a venit de la deflorare, acum ai înțeles. Ești femeie.
Pa, pa.

| NnDWtf a răspuns:

Tu nu meriti sa faci sex. Cu atat mai mult prietenul tau.

| darriya a răspuns:

Nu mai esti virgina! te-a spart! te poti dezvirgina si cu degetul! o data ce ti-a curs sange, e clar!

Răspuns utilizator avertizat
| Myvoiceroman a răspuns:

1: Te-a spart cu degetul. 2: bine ca stii ce e ala petting, dar nu stii cum se sparge un himen. Stii ce e ala himen, nu? 3: plozilor ca tine ar trebui sa li se interzica sa faca sex. Inclusiv cu degetul. 4: deflorarea n-a fost completa, probabil, pentru ca a curs prea putin sange. Sa vezi ce placut o sa fie cand foloseste degetul ala mare...

| anne22 a răspuns:

Legiuitoarea are dreptate, ca sa stii si tu...
In primul rand nu era normal sa insiste si sa forteze asa tare nota cu degetul.
Degetele se folosesc pentru a lubrifia zona, nu pentru a dezvrgina.
Probabil era si el incepator...