| LovelyGirl78 a întrebat:

am si eu o intrebare, rog seriozitate.ieri am facut sex pentru prima oara, totul a decurs normal pana la sfarsit cand am observat ca prezervativul era putin ud in capat, unde se termina, este posibil sa fi fost sperma? sa fii curs pe langa? daca era putin ud de sperma acolo la cap la intrare in vagin, pot ramane insarcinata? mentionez ca eram la a 2-a zii de cand mi se terminase ciclul menstrual, funda + vot cel mai bun rasp

Răspuns Câştigător
| RBebelusha a răspuns:

Buna! nu te speria nu e nimic grav si nu trebuie sa te sperii.Era ud de la orasmult lichidul acela ce il elimini cad te exciti mi s-a intamplat si mie nu e nimic grav si daca era alb cu siguranta bag mana in foc ca ii orasmult tau asa curge la toate fetele cand se excita si mie de altfel stai linistita nu e nimi gravwinking. Totusi ai grija! te pup:*

2 răspunsuri:
| RawrLexa a răspuns:

A zis cam totul RBebelusha, dar cumpaarti un test de sarcina de la farmacia si incearca...totul este posibil.;-s
Sa va iubitiii muuuultsmuglove struck!

| RedGuy a răspuns:

Seansa ca acel lichid sa fie lichid seminal este putin probabil,cu siguranta a fost orgasmul care l-ai avut tu.Ce-a mai neconventionala si poate pentru unii "deranjanta" metoda de a vedea daca prezervativul era fisurat il speli, il umpli cu apa si dupa il lasi sa vezi daca curge apa din el(daca tasneste la apasare), dar nu cred ca mai ai prezervativul.Ar fi cam 5% sansa sa fie lichid seminal(sperma) si cam 95% sa fie orgasmul tau.Mult noroc.