| NeMo_5136 a întrebat:

Buna TPU.am si eu o intrebare. spuneti-mi va rog o metoda pentru marirea penisului? sau sa tina mai mult partida de sex.in loc de 35-40 de minute sa tina macar 1 ora.multumesc.ofer funda la raspunsul care da rezultate!

2 răspunsuri:
| EuCareNuAmNicioTreabaCuElaSauEva a răspuns:

Pai, suna ciudat cand iti zice o fata, dar poti incerca VIAGRA. cu siguranta ai auzit de aceste pilule. si ca sa tina o partida de sex mai mult, conteaza si cat de bine stii tu sa o faci. trebuie sa gasesti ceva metode faine prin care sa o faci pe iubita ta sa se simta extraordinar. si inca o chestie: cati ani ai?
P.S. am 12 anilaughing)))

| NeMo_5136 explică:

Ticule.nu-i vorba ca nu se simte bine.ea se simte foarte bine.mai mult de o partida nu rezista.eu nu ma simt bine ca dureaza numa 35-40 min.Viagra este pentru mentinerea penisului, sau pentru al trezi sa zic asa.pentru marire nu este bun viagra.sti cum zic? am eu metodele mele.dar tot vreau sa stau mai mult de 35-40 de min.macar 1 ora.sti cum zic?