| ruxiiii1234 a întrebat:

am si eu o intrebare. sunt impreuna cu un baiat de 2 ani si ne iubim foarte mult, ne-am inceput viata sexuala acum mult timp si o facem mereu fara prezervativ,niciodata nu sa scapat in mine ca sa spun asa, dar exista vreo sansa sa raman insarcinata?

6 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Daca nu s-a scapat nu exista sansewinking

| ionutzul31 a răspuns:

Este un proverb care suna cam asa:"Ulciorul nu merge de multe ori la apa". Inseamna ceva pentru tine sau vrei sa ajuti demografia tarii?

| larrii a răspuns:

Normal ca poti ramane insarcinata. Oricat de atent ar fi el sa nu isi dea drumul in tine, exista spermatozoizi si in lichidul seminal care te pot lasa cu burticahappy mai bine va protejati decat sa aveti surprize:*

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Normal că există șanse sa ramai însărcinată. Lichidul seminal conține spermatozoizi (într-o cantitate mai mică), și exista probabilitate, chiar dacă aceasta nu este foarte mare. Deci, mai bine cu prezervativ, dacă nu vrei ca 1+1=3 happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista. Pana acum ai avut noroc. Protejati va in continuare, oricand poate aparea un spermatozoid mai rebel in lichidul preejaculator.

| dragos9234 a răspuns:

Sunt curios cum ai facut tu sex cu un baiat de 2 ani? asta ai spus''sunt impreuna cu un baiat de 2 ani''