| ιυвιтα a întrebat:

Un baiat care mie imi cam place si as vrea sa fiu cu el,ma tot cauta cu toate ca este impreuna cu o alta fata,el este cam smecheras,impertinent cu toata lumea mai putin cu mine...dar o face putin pe marele Don Juan si cu mine,adica se crede mare cuceritor(chiar este),imi place de el,dar nu prea i-am raspuns,din pricina faptului ca are iubita,dar vad ca lui nu-i pasa dar lumea zice ca o iubeste.
Eu nu m-am bagat intre ei dar daca el vrea sa ma cucereasca, ce sa fac?
Stiu sa ma descurc cu smecherasii de genu, am mai avut de-a face cu ei dar nu stiu ce sa cred in legatura cu iubita lui.
Eu am aproape 17 ani el are aproape 19 ani big grin
Ce sa fac? Mie imi place de el,si dupa cum se vede si lui de mine,stiu ca ar putea avea intentii ascunse dar nu i-ar merge cu mine,am mai avut un astfel de iubit si a ajuns sa planga dupa mine dupa ce am aflat ca de fapt a facut un pariu cu alti baieti.
Please vreau ma sfatuiti ce sa fac? el are iubita, dar ma tot cauta(personal, nu la telefon)
Fundaaa!

4 răspunsuri:
| BLeur a răspuns:

Bună.

Păi ce să zic, lui nu prea îi pasă de fata cu care este împreună, dacă tu îl placi / el te place nu văd de ce nu aţi avea o relaţie frumoasă. Dacă el te caută personal înseamnă că te iubeşte şi chiar dacă are prietenă, după părerea mea poate renunţa uşor la ea pentru tine.

Îţi este cumva frică să nu-ţi zică fata aia ceva? Nu cred că o să-ţi zică ceva dacă îi spui cu frumosul că nu ai vrut sa-l iei pe băiatul ăsta de lângă ea, dar nu cred că ţi-e frică laughing.

Daca mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add : d3l3t3r98

| LostInBubble a răspuns:

Intreaba-l ce vrea. happy
Poate vrea sa stea cu tine, poate te place.
Vorbeste cu el, doar asa iti poti da seama daca se merita sa sari in groapa sau nu. Poate face doar pe smecherasul si ii place sa se dea la fete in prostie, si o iubeste mult pe iubita lui.
Putem interpreta in multe moduri, dar tu poti afla adevarul.
Vorbeste!

| ιυвιтα explică (pentru LostInBubble):

Vine la mine la poarta in fiecare zi, eu nu-l primesc...
Crezi ca o face pe smecherasul?
De o luna de zile nu ma lasa in pace

| normally a răspuns:

Eu zic ca te place tipu.winking