| andreea263 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare urgenta. Azi am avut primul contact sexual cu iubitul meu am facut-o protezat mi-a curs putin sange can a intrat dupa cand m-am dus la baie mi-a curs mai mult si acum imi curge si sunt ametita si ma doare burta am uitat sa precizez ce vastra am am 18ani

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Fa un dus caldut, nu fierbinte si odihneste-te, te resimti dupa acest lucru.
Pana maine te vei simti mai bine.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu am inteles intrebarea, dar putina odihna nu are ce rau sa-ti faca.

| sofisis a răspuns:

Stai in pat linistita. Pune-ti un tampon si calmeaza-te. Fiecare fata reactioneaza diferit la dezvirginare.
Daca nici mai pe seara nu se opreste din curs abundent asa ...nu ar strica maine o vizita la ginecolog.

| mona a răspuns:

Stai linistita ca iti va trece in 1-2 zile, asa reactioneaza organismul la dezvirginare la majoritatea fetelor

| Emilian65 a răspuns:

Iubitul tau nu a avut grija de tine. A dat in tine ca in sacul de la box.Probabil ca a fost si la el primul contact sexual si a zis sa scoata untul din tine.

| Bøøgey a răspuns:

Protezat? Si-a pus proteza pe sculament? laughing