| PussicatDolls a întrebat:

Bună TPU, am şi eu o întrebare, vă rog fără miştouri, este o întrebare cât se poate de serioasă, pentru mine. Aseară eu şi prietenul meu am decis să ne culcăm împreună. Eu am 16 ani, el are 18. Credeţi că am făcut o greşeală? La ce mă pot aştepta de acum încolo?
Mulţumesc pentru răspunsuri.;;-)

Răspuns Câştigător
| ElyNix23 a răspuns:

Dacă v-ați protejat nu e nimic rău. Însă, să aveți grijă de acum încolo. Dacă nu vă protejați, iar tu rămâi însărcinată, el va avea probleme. Să vă țină și succes. :*

22 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Doar v-ati culcat? Nu e nimic rau doar pentru atat.

| PussicatDolls explică (pentru iubesc):

Ne-am culcat în sensul că am făcut-o.

| ZigZagMTFK a răspuns (pentru PussicatDolls):

Oh... Depinde. Daca ati facut protejat e totul ok, dar daca nu... Esti in mare bucluc laughing.

| PussicatDolls explică (pentru ZigZagMTFK):

Neee-am protejaaat, logic laughing).

| ZigZagMTFK a răspuns (pentru PussicatDolls):

Atunci e bine laughing

| PrintesaGumitaa a răspuns:

La nimic, ti-ai inceput viata sexuala.nu trebuie sa te simti rusinata sau nu mai stiu ce.e cava normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne Dumnezeule, cati prunci pe TPU stie despre "produs"

| VladGH a răspuns:

Sa dormi linga prietenul tau nu este nimic grav. laughing Poate ai vrut sa spui ca ati facut sex? Daca totusi corpul a simtit nevoie, nu ai facut nici o greseala. Daca nu doreai sa o faci nu a trebuit sa ai prieten, asa sunt corpurile noastre, simt nevoia cind au pe cineva de sex opus alaturi. Principalul daca ai inceput viata sexuala este sa va protejati.

| Vi003 a răspuns:

La 16 ani, puteai sa te gandesti la altceva...Esti una din multele care i-au trecut prin pat si el e unul din cei multi care cedeaza instinctelor, fara sa gandeasca. De fapt, care-i deosebirea dintre doua mâţe aflate in calduri si voi? Nu vreau funda de la o femeie ca tine!

| Raiiiisa a răspuns:

Daca ai facut-o ca asa ti-ai dorit tu, nu are nimic.

De acum incolo te poti astepta la mai multe partide de dragoste fierbintismug

| Dlkee a răspuns:

V-ati culcat sau ati dormit? laughing
Daca ati facut s*ex, banuiesc ca v-ati protejat! Te poti astepta la o sarcina, daca nu v-ati protejat.

| ZigZagMTFK a răspuns:

N-are nimci :o.

| PussicatDolls explică (pentru ZigZagMTFK):

M-am culcat cu el, în sensul că am făcut dragoste... tot nu are nimic? puppy dog eyes

| sokey a răspuns:

Sati linistita nu este nimic. Oricum, daca se intampla ceva zii ca poate intra in puscarie daca il reclami (nu iti recomand, nu sunt raspuznator de nimic). One Love!

| CorNNeL a răspuns:

Nu ai procedat bine. Daca te-ai protejat e bine nu mai face greseala asta de acum incolo.

| CristyBv a răspuns:

Tot ce poti sa-ti spun este ca daca nu te-ai informat inainte, si nu ai pus la punct tot ce trebuie sa stii, si la ce poti sa te astepti, si cum poti preveni anumite probleme, atunci da, ai facut o mare greseala pe care s-ar putea sa o regreti ( asta daca prin culcat te referi la dragoste ). Sfatul meu acum este sa te informezi acum, chiar daca poate e prea tarziu si sa vezi ce faci. Si apropo sper ca ati facut-o protejat, ca altfel ai sanse mari sa devi o mamica minora! Succes!

| EmaTanase a răspuns:

Prin ''culcat impreuna'' cred ca te referi ca ai avut un act sexual, nu? Daca te-ai protejat nu e nici o problema. Dar acum depinde de cat timp sunteti impreuna, daca el te-a presat cu acest subiect. Daca un baiat tot iti propune sex de la inceputul relatiei sau aduce mereu in discutie asta vrea de fapt de la tine. Daca esti de mult timp cu el si ati luat decizia de comun acord nu e nici o problema. Daca tu ai considerat ca e bine ceea ce faci nimeni nu are dreptul sa te judece! happy

| Oanaaaa1 a răspuns:

Draga mea, dacă a fost o greşeala sau nu, doar timpul îţi va arăta. Nu o să mă apuc acum sa spun că eşti la o vârstă încă fragedă. Este corpul tău şi tu singură o să fii mulţumită de decizia ta, sau dezamagită. Ceea ce pot în schimb să îţi spun este că dacă a fost un moment frumos şi amintirea este una plăcută, indiferent de ceea ce se va întâmpla, păstreaz-o aşa. Oamenii se mai schimbă; probabil şi tu şi el vă veţi mai schimba. Dar amintirea rămâne frumoasă.
Să fii iubită!

| Maxxy79 a răspuns:

Nu ai facut nimic gresit daca te-ai si protejat.De acum inainte, daca el te iubeste iti va ramane alaturi, iar daca vroia doar virginitatea ta...atunci capul sus...mai sunt barbati.

| BulletFMV a răspuns:

Daca are experienta sexuala, atunci stie ce si cum sa faca, stie sa te indrume. Nu uita, protectia e pe primul loc. Bine ar fi fost daca te-ai fi documentat, ai fi stiut la ce sa te astepti.

| DoneDon a răspuns:

Daca ti-a placut, nu este nici o greseala happy. Acest moment nu il vei uita niciodatawinking

| anabella333 a răspuns:

Hei,e doar sex; adica nu trebuie sa iti faci griji in legatura cu asta, este ceva ce corpul cere, o nevoie care trebuie satisfacuta. Daca v-ati protejat si te-ai simtit bine atunci nu ai de ce sa regreti nimic!