| MariaaFairytale a întrebat:

BUNĂ TPU. Am si eu o întrebare. Poate cumva prietenul meu sa își dea seama dacă am facut vreodată sex fără protecție? (Am fost la control și sunt sănătoasa) și ma întrebam dacă poate sa își dea cumva seama de chestia asta dacă mergem la control împreună sau altcumva? Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nimeni si niciodata nu poate stabili/determina sub nici-o forma sau vreo metoda, daca in vaginul unei fete/femei A FOST sau NU A FOST introdus un penis real/adevarat si/sau nici chiar unul artificial. Niciodata, nici un medic ginecolog nu s-ar hazarda sa dea un raspuns in aceasta privinta. Poti accepta sa fii consultata si controlata ginecologic fara nici-o teama sau retinere. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu isi poate da seama.

| GHoST013 a răspuns:

Nu, nu poate sa-si dea seama decat daca ai avut contact sexual (daca nu esti virgina) in rest nu poate sa isi dea seama ce tip de sex ai facut tu, protejat sau neprotejat atat timp cat analizele sunt ok.