| lovedy a întrebat:

Buna TPU am si eu o mica intrebare big grin ce inseamna sa faci sex oral?happy

Răspuns Câştigător
| iuli29 a răspuns:

Daca tot ai intrebat. sa iti si raspundem (oricum vei afla...)
Depinde. Daca esti fata si faci sex oral unui baiat asta inseamna sa ii iei penisul in gura. daca ii faci unei alte fete in seamna sa umblii cu limba pe la pasarica ei.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Canti la flaut pana te scuipa. Daca iti place scuipatul o faci si a doua oara.

| unknownn a răspuns:

Nu-ti zic tongue

| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, eşti prea mică pentru a ştii ce înseamnă, timp este nu te grabi. Mereu omul se grăbeşte şi oricum cu ce te ajută dacă ştii?
O seară bună!

| MrSoapte a răspuns:

Daca esti o fetita, sex oral inseamna sa iei cocoselul baietelului, in gura...si sa sugi, SA NU SUFLII ca se face curent! Daca esti baietel...te bagi intre piciorusele fetitei, scoti limba afara si, incepi sa lingi pasaricaaaa! Ca si cum ai linge o inghetata sau, ca o pisica ce curata o conserva de peste! Pentru mai multe lamuriri, apasa tasta 1!

| Chitarist91 a răspuns (pentru MrSoapte):

laughing) ce diminutive

| ION696 a răspuns (pentru MrSoapte):

laughinglaughinglaughing

| Robbu a răspuns (pentru MrSoapte):

Pentru intoarcere la meniu apasa Tasta 69 laughing)

| bebemiksilau a răspuns (pentru MrSoapte):

Uhulaughing esti neebun?

| lavinutsa a răspuns:

Sa canti la saxofon

| KoZzZ a răspuns:

Daca tot ai intrebat. sa iti si raspundem (oricum vei afla...)
Depinde. Daca esti fata si faci sex oral unui baiat asta inseamna sa ii iei penisul in gura. daca ii faci unei alte fete in seamna sa umblii cu limba pe la pasarica ei

| LuffyPirateKing a răspuns:

Sex oral inseamna sa bagi penisul in gura femeii laughing)))))))) si sa lingi pasarica ei laughing)))))))