| UniqueUser a întrebat:

Buna TPU am si eu o mica >>>intrebarePe Joi avem meci in curtea scolii(sunt in clasa a 12-a)si sunt pe post de fundas.Insa nu vreau sa par laudaros dar sunt la fotbal de 7 ani si am sanse sa marchez. De se va intampla asta as vrea sa ii dedic golul prietenei mele, sarutand-o insa eu sunt ca timid si de altfel am mai sarutat-o dar nu de fata cu toata lumea ce ziceti sa fac.

Răspuns Câştigător
| Impossibl3 a răspuns:

Fa in felu urmator

I ati un maieu pe dedesubt scrie cu markarul p el Pentru tine (numele)
Apoi du-te si sarut-o usor si tandru:d funditabig grin?

3 răspunsuri:
| anaaa13 a răspuns:

I-ati inima in dinti, odata ce e prietena ta nu inteleg de ce iti e asa de "rusine" sa o saruti.happy
Succes la meci! :*

| andrei a răspuns:

Sa nu dai gol!

Intrebarea e... daca iti dai autogol ce faci?

| NoobyBoy a răspuns:

Fa cum o zis Imposibil3, oricum esti in a 12-a, toti o sa tina minte faptul ca unul de laudat. Bafta.