| 01Bebe a întrebat:

Am si eu o mica mare problemasad
Imi place de un baiat mai mic decat mine cu un an (stiu ca e nasol dar e cel mai frumos baiat din scoala si multe fete sunt inebunite deupa elsad )
[La inceput mi-a cerut sa fiu cu el dar mie nu imi placea de el si ma dadeam la el in gluma adica ma jucam cu sufletul lui iar acum regret]
Il plac de 1-2 luni si totul a inceptu dintr-o glumasad. Ne salutam de fiecare data cand ne intalneam si vorbeam de obicei. Aveam momente in care ne priveam in ochi si nu stiu faceam anumite semne. Ii intreba pe colegii mei de mine sau pe fetele cu, care stateam eu si le zicea ca ii place de mine.
Problema este ca multe fete se dau la el si intr-o zi m-am enervat si l-am tratat cu indiferenta 1-2 saptamani iar acum nu mai vorbim aproape deloc.
Cum asi putea repara situatia?
Va rog ajutati-ma!
Apropo fara caterinca. Vreau raspunsuri cat mai serioase.
Fundita si multumesc anticipat!

1 răspuns:
| giovannutzu a răspuns:

Daca te place nu poate sa te refuze, du-te ia-l deoparte si vb cu el spune-i ca vrei sa te combini cu el.
care e problema ce esti mai mare decat el cu un an? nu e o mare diferenta, si prietena mea e mai mare ca mine cu un an.
ast funda tongue