| idkpisi533 a întrebat:

Heeey TPU am o mica problema adica imi place de in baiat din a VII a si nu stiu si daca lui ii place de mine... stau in fiecare pauza cu el. Azi am mers impreuna acasa. Mai bine stati sa va povestesc. Deeci ne jucam adv si provocare in fiecare zii cu inca 2 fete si 1 baiat. Azi a primit de la mine provocarea "imbrtiseaz-o pe Dorina" si el a zis "mai bine te imbratisez pe tine decat pee ea" stiti si nu e genu ala sa isi bata joc. azi vorbeam cu un coleg (nu imi place de el, ba din contra il urasc) si se uita la mine zambind frumos (nu la caterinca) in timp ce vorbeam cu colegul meu. Si cand am plecat acasa mi-a cazut apa pe scari si mi-a ridicat-o, apoi mi-a deschis usa sa ies si rs impreuna cu inca o colega iar cand mergeam pe drum a stat langa mine iar camd vorbeam cu colega mea se uita la mine zambind. Nu stii ce sa zic. Nu is sigura..va rog niste sfaturi.

2 răspunsuri:
| KeyoAsurame a răspuns:

Incearca sa stai mai mult pe langa acest baiat...el iti arata ca te place iar tu trebuie sa îi raspunzi desigur, dar fi normala

| TomasMC69 a răspuns:

Daca tia aratat schemele lui cu kendama sigur te place crede-ma ca am esperienta in treburile astea nu sunt fraeer