| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, mare. Sa va explic si voua, ca sa intelegeti.
Deci, in vara vorbeam cu un baiat de care imi placea, si inca imi place de el. Totul a inceput din vara. Vorbeam cu el de seara si stateam trezi pana dimineata, ma suna pe la 2-3, imi povestea cat de mult ma place si spunea ca vrea sa ma vada. Asa ca, intr-o seara, i-am spus si eu ca il plac..Si tot asa am continuat. Pana cand a inceput scoala. Apoi a venit la noi la scoala, pentru ca el era in alta scoala, si ma comportam cu el la fel. Ii zambea, il salutam, dar mi se parea ca el nu se uita la mine. Si asa si era. Se uita la cea mai buna prietena a mea, ei ii zambea si pe ea o saluta. De atunci, a inventat motive de cearta, cum ar fi sa ii trimit o poza cu o zona intima. Eu, n-am vrut, si m-am certat cu el foarte tare... Acum a incetat cu acea poza. Problema era ca eu vorbeam cu el, si el vorbea si cu mine si cu prietena mea. Atunci, s-a suparat ca ea a zis ca nu vrea sa ma tradeze si ca nu ii place oricum de el, el s-a enervat pe ea, apoi nu a mai vorbit cu ea, apoi a inceput sa-mi trimita mesaje cu " Sugi ", la orice spuneam eu, desi stie ca il plac enoorm... M-a blocat pe messenger si nu ii mai pot trimite mesaje. Va rog, da-ti-mi un sfat, numai stiu ce sa mai faac crying

2 răspunsuri:
| raluk27 a răspuns:

E un idiot si da-l naibii. Ce e asa greu de inteles? Unde e dilema?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si tu vrei sa te deblocheze ca sa iti mai trimita mesaje cu "sugi"? Pentru ca realitatea e ca lui nu i-a placut niciodata de tine, indiferent de cat de mult il placi tu. Asa ca renunta la orice gand ai in legatura cu el, in cel mai bun caz isi va bate joc de tine.