| cristinuta01 a întrebat:

am si eu o nelamurire. fratele meu a avut primul contact sexual cu iubita lui in care avea mare incredere. ea sustinand ca este virgina ceea ce crede si el dupa cum sa comportat, dar nu a curs sange deloc si ea a spus ca posibil i s-a rupt himenul din cauza gimnasticii. este adevarat sau ne minte si ea nu a mai fost virgina...

7 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Este foarte adevarat; Gimnastica, ciclismul, calaria sunt sporturi care, practicate de fete, duc la acest lucru! Eu spun sa nu o mai banuiti pe biata fata! N-are nicio vina! Si daca nu de la gimnastica a fost, sunt destule fete care nu sangereaza la primul act sexual, desi sunt virgine, asta datorita partenerilor care reusesc sa le relaxeze intr-atat de mult incat himenul nu se rupe din prima, ci inceput cu incetul, pana la sfarsitul actului sexual! Deci lasati fata in pace! tongue

| Acadeeeaa a răspuns:

Nu curge intotdeauna sangewinking. Depinde de la fata la fata.
Oricum ce conteaza daca era sau nu virgina? Crezi ca o membrana( himenul) e atat de cautathappy?!

| ThePunisher a răspuns:

Prea mult stres pentru un himen frate... Ce mai conteaza daca a fost virgina sau nu daca ei se iubesc? Sau voia sa aiba himenul ei ca pe un trofeu ca a mai spart-o pe una de domnisoara? Ca sunt destui care fac un sport din asta...

| cristinuta01 explică:

Nu numai de asta, dar am mai si auzit vorbe. dar stiti voi cum este in ziua de azi lumea vb mult si prost...

| anamaria8811 a răspuns:

Exista si asa ceva.ca nu iti curge dar foarte rar se intampla asa ceva.

| RapperuL_7603 a răspuns:

Numai este virginahappy Asa sa ii spui fratelui tau.

| madutza2468 a răspuns:

Din cauza gimnasticii nu se poate rupe himenul.este imposibil.