| didi_5836 a întrebat:

Buna TPU am si eu o nelamurire. Oare cer prea mult daca as vrea sa ma alinte, mangaie, sa-mi spuna cuvinte frumoase ( gesturi nici dar de efect cum se spunelaughing, parca mie mi se pare ca nu mai e interesat sa ma surprinda, stiu ca ma iubeste stie si el ca il iubesc, dar parca se multumeste doar cu atat,. Multumesc pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| sagetator a răspuns:

E perfect normal sa iti doresti asta. sincer nu inteleg de ce nu iti arata ca te iubeste si prin astfel de gesturi. Barbatii,baietii se bazeaza foarte mult pe simtul vazului, pe cand femeile adora sa le fie incantate toate simturile. O atingere usoara, un pupic inocent pe frunte, pe nas, pe ochi, pe barbie. mie imi place sa ma joc cu parul ei,imi place sa ii aranjez suvita care pare a nu sta la locul ei, profitand de ocazie sa ii mangai usor fata si sa o privesc suav in ochi. ai grija, poate ca te iubeste dar este mai rusinos, sau poate ca nu te iubeste atat de mult pe cum crezi tu.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E ceva normal sa vrei mangaiala si alintare spune-i sa fie mai tandru.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Dar daca nu te alinta,nu te managaie,nu iti vorbeste frumos,cum iti dai tu seama ca te iubeste asa mult?!

Da,sunt gesturi mici, dar definitorii intr-o relatie de iubire.

Daca simtea dragoste, si-o manifesta prin acele gesturi.

Ai grija.

| dan_2834 a răspuns:

Nu cred ca ceri prea mult, nu e mare lukru.la urma urmei e prietenul tau.Dar daca el nu simte asta nu ai cum sa il obligi, nu ii poti spune sa te mangaie, poate s-ar simti obligat.Si atunci daca s-ar simti obligat, la randul tau nu te-ai simti nici tu bine.Incearca sa faci in asa fel incat sa il provoci sa te mangaie sau sa te alinte, sa isi doreasca acest lucru cu adevarat, nu sa ii spui tu.