| anonim_4396 a întrebat:

Cam de 1 luna de zile am un prieten, tin la el, nu pot spune ca am ajuns inca in momentul in care sa il iubesc. El in tot timpul de cand suntem impreuna m-a sarutat numai french si cu foarte multa pasiune, chiar salbatic as putea spune, ma strange in brate cu toata puterea lui, ma mangaie pe tot trupul, ma numeste muza lui, mi-a spus chiar ca ma iubeste. Imi vorbeste de planuri de viitor chiar, si despre o eventuala mutare impreuna. Nu m-am culcat cu el pana acum, desi simt ca vrea asta, insa eu vreau sa mai astept putin. El m-a inteles, si mi-a confirmat ca o sa ma astepte cat e nevoie.
Ma simt putin ciudat pentru ca simt de parca acest barbat ma divinizeaza. Insa sunt putin confuza, nu stiu, cum sa interpretez toate aceste gesturi ale lui aproape salbatice? Oare chiar ma iubeste, sau e pur si simplu pasiunea de la inceput?

5 răspunsuri:
| Alexaa_4438 a răspuns:

Pot fi doar vorbe...sunt unii tipi care fac toate lucrurile pe care le-ai enumerat mai sus si dupa ce conving "prada"se culca cu ele si dupa "pa-pa ". Daca te iubeste te va astepta cat timp ai tu nevoie, parerea mea e ca daca o sa te preseze cu asta nu te iubeste cu adevarat.Nu ceda, fa-o doar cand esti pregatita.

| Cherilyn a răspuns:

Buna!
Cred ca e mai bine sa-l ai tu la degetul mic, decat sa te aiba el, cum se intampla in majoritatea cazurilor.
Cum a spus si Alexa, nu ceda, inca nu ii stii adevaratele intentii.
Intr-o luna nu poti sa-l cunosti cu adevarat.
Numai binebatting eyelashes

| Hash001 a răspuns:

Vrea sa te manance laughing in sensul bun al cuvantului. Daca simti ca "ataca" prea tare mai da cu "ghiara". Nu-l lasa sa te detina in totalitate.

| hitman112 a răspuns:

Cred ca te iubeste. Problema e la tine, nu esti obisnuita cu asemenea tip. Sti ca daca pasiunea nu e reciproca de la un timp dispare?

| BabyyBllue a răspuns:

E foarteeeeeeeee indragostitbig grin fara dileme si profita ca inceputu' e cel mai frumosss