| anamaria_9097 a întrebat:

De ce oare prietenul meu vrea acum sa se impace cu fosta lui prietena? ea vine acum din Germania si i`a spus ca vrea sa se impace cu el, iar el fara sa stea pe ganduri a acceptat sa se impace cu ea... Oare de ce? Va rog sa ma ajutati...kiss

Răspuns Câştigător
| yasmyyy a răspuns:

El te iubea cu adevarat?
pai. daca nu te iubea si inca mai avea sentimente fata de fosta, poate fi un motiv pentru care cei doi se impaca.
iar daca te iubea nu se mai impaca cu fosta. doar tu stii ce sentimente avea fata de tine, cum se comporta si restul. Sper ca te-am ajutat:*
fundita?>big grin

8 răspunsuri:
| MajorAsshole a răspuns:

Pai e logic. Ea vine din Germania cu dulciuri. laughing

| Chrisstine a răspuns:

Mama ce imi place rochia ta din poza =p~

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Pentru ca e un porc si magarwinking
Nu te merita, nu trebuie sa pui la suflet sau sa iti distrugi tineretea, sti cum e dupa trenuri si barbati sa nu alegi niciodata.vin altele din urma

| MuñequitaLoka a răspuns:

Pentru ca o iubeste pe ea din pacate...si probabil cat ea nu a fost aici s-a simtit singur. cam nesimtit dupa parerea mea.

| basexcu a răspuns:

Pentru ca prietenul tau apreciaza blowjob-urile de calitate.

| Lexycesium a răspuns:

Ptr ca aia probabil e mai "buna" decat tine!

| Birjaru a răspuns:

O are mai pufoasa

| pttine a răspuns:

Simplu...pentru ca o iubeste...