| Deeutzadeea2000 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o problema....Am avut o relatie cu un baiat mai mare ca mine eu am 16 si el 17..si eream la tara si ma :* cu el si trece unchiul meu cu masina si ma vede...si ma spus tatalui meu si acesta s-a despartit de mine din cauza asta.Ce ziceti sa ii zic ca vreau sa mai am o relatie cu el?

Răspuns Câştigător
| Ozdogan a răspuns:

Daca ti la el si crezi ca si el tine la tine, spune-i nu-ti fie teama.Asta doar daca tatal tau va fi de acord cu asta! Mult Noroc happy

3 răspunsuri:
| secretword a răspuns:

Eu cred ca varsta asta de 16 ani e de ajuns pentru o relatie. Daca iti place de baiatul ila nu renunta asa usor.Si da ii poti spunewinking bafta

| PalasLarisa1996 a răspuns:

Ar fi bine sa ii spui.