| ManoleAndreeaMaria a întrebat:

FUNDAAA! Ce sa fac? Imi place la nebunie de un baiat care de cate ori trece pe langa mine ma "atinge" si in ultima vreme ne-am sarutat destul de des... Ultima data french si a fost destul de lung... Nu asta e important dar oricum. Dupa acel sarut l-am intrebat daca vrea sa fim impreuna insa mi-a raspuns ca ar vrea dar se mai gandeste(in conditii in care mi-a spus inainte ca ma place). Astazi cand l-am intrebat daca sa mai gandit mi-a zis "da, m-am gandit. Dar nu stiu daca vreau. Adica te plac dar nu suficient. Dar nu asta e problema dar cu tine nu pot avea o relatie lunga si departata" citez. Ce sa fac? Noi am mai fost impreuna acum o luna insa ne-am despartit cand eu :-am vazut cu alta. Am ramas in relatii ft bune de atunci insa zilele acestea in care s-au petrecut evenimentele povestite m-au facut complet confuza. Ma mai place sau nu? Ma mai vrea? Mai avem vreo sansa? Prietenii spun ca ne vom cupla din nou curand. Voi ce ziceti? Ce sfaturi imi dati? Cum sa procedez? Va rog, raspundeti!

1 răspuns:
| SookiexD a răspuns:

Buna, am fost si eu in aceeasi situatie ca si tine, dar eu am fost baiatul in cazul meu.La fel o atingeam, treceam pe langa ea si zambeam. pana la urma am sarutat-o dar a ajuns prea departe...A inceput cu iubirea eu eram unpic confuz.Am ajuns sa fim impreuna 1 zi si astazi ne-am despartit,. Deci raspunsul meu e ca el nu cred ca a vrut sa se ajunga asa departe. Un baiat nu prea poate sa se abtina de la un saruthee hee e Molipsitor. Mai acordai timp sa se gandeasca daca chiar vrea sa fie cu tine. Succes!