| Noname1465 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o problemastraight face. Am stat cu un baiat timp de o luna in care au fost si bune si rele. El umbla dupa mine de prin decembrie numai ca eu la vremea aia nu ma interesa de el nici macar nu vroiam sa aud de el.Am fost plecata din localitate vreo 2saptamani. In timpul acela el si`-a gasit alta dar culmea este ca amandoua avem acelasi nume, aceeasi zodie...Cand am plecat imi trimitea mesaje ca nu o sa stie ce o sa faca fara mine si ca daca o sa-l parasesc el o sa se omoare si chestii din alea.Ma suna dar destul de rar pe motivul ca iar fi luat tatal lui telefonul...sa spunem ca este adevarat ca sa mai intamplat asa ceva.Aseara cand am ajuns in localiate l-a pus pe un prieten de`al lui sa ma sune sa vada unde is. Cand eram acolo am primit niste mesaje destul de dubioase ca, cand o sa ma intorc o sa fiu batuta si tot felul de injuraturi. Dupa felul in care scria mesajele el cred ca era.Azi m-am intalnit cu ea se ducea sa se intalneasca cu el. El era in fata blocului meu o astepta.Cat au stat in fata blocului nici macar nu s-au tinut de mana si alea. Dupa vreo 30 de minute m-a sunat cel mai bun prieten al lui. dar nu i-am raspuns ca telefonul imi era la incarcat si eu eram afara probabil el m-a sunat de pe telefonul prietenului lui ca el nu are minute.Am fost pana la o prietena si era tot in fata blocului meu de data asta era fara ea tot incerca sa intre in vorba cu mine si cu prietena mea. Cand m-am intors era tot aCOLO si vorbea cu ea la telefon si cand m-a vazut ia inchis si face catre prietena mea ca hai sa te pup ca a fost ziua ei si la multi ani si chestii din alea. eu deja eram la usa si o intreaba ca eu unde sunt si face catre mine ca hai sa te pup si pe tine si i-am zis ca de ce sa ma pupe si a spus el de exemplu si m-am uitat urat la el si face el ca deamar. Dar partea cea mai spectaculoasa e ca ea era afara in alta parte si el in fata la bloc la mine.Mai spre seara am aflat ca dupa ce m-am intalnit eu cu el s-a imbatat. El chiar daca ii cu ea mai imi trimite mesaje se baga in seama.Il iubesc si cred ca si el inca mai tine la mine. Ce sa mai cred? Nu il mai pot privi in ochi, tot la el ma gandesc

Răspuns Câştigător
| Ирина19 a răspuns:

Se vede ca ii obsedat dupa tine, face orice ca sa te vada, tocmai iesa cu alta fata in fara blocului tau numai ca sa te revada, sa fie alaturi de tine. Daca mai continua asa, vorbeste cu el, cred ca tia demonstrat destul ca tine la tine, ar trebui sai dai o sansa.Succes happy

7 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Povestea ta e banala. Nu lua totul in serios.

| Dan a răspuns:

Draga, incurcata povestea ta, dar incearca sa vb cu el si nu fi suparacioasa, invatal sa fie om civilizat si vezi atunci! :) http://clubulprietenilor.wordpress.com/

| rosto a răspuns:

Nu am priceput nimic din toata treaba, mi-e si necaz ca am pierdut timpul aiurea sa citesc straight face

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Pff... ce mai poveste...
Sti ceva?
Sunal si spune-i ca-l iubesti si ca iti pare rau.
Maine o sa fiti impreuna si fericiti pana la adanci batranetihappy
Succes:*

| AdeEalx a răspuns:

Pe cuvant daca sti sa explici ceva calumearolling on the floor)))))))
de vorbit coerent nu mai zicwinking

| AdeEalx a răspuns:

Imi place ca ceilalti sunt de acord cu minerolling on the floor))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi s-a rupt filmu' dupa ultimu' emoticon, sa moara eu.