| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai stiu ce sa mai fac. chiar as vrea sa va faceti timp ptmine sa imi cititi povestea si sa vad ce parere aveti.bun acum doua luni eram la o petrecere si pana la urma m-am dat la un baiat care el m'o placut foarte mult, mega dar eu il placeam pe un prieten de alui si pana la urma o vazut ca nu are sanse asa si cum spuneam acum doua luni a inceput sa imi placa de el, ne-am saruutat si asa era putin beat. apoi adoua zi nu a mai vorbit cu mine..pana acum cateva zile. ca am aflat raspunsul.a venit langa mine si mi-a spus frumos ca sunt o fata foarte frumoasa, aproape toti baietii vor sa fie cu mine doar ca defectul la mine ii ca sunt nehotarata, ca cred ca toti vor sa fie cu mine si alea si a spus adevarul. ca atunci cand m-a placut i-am zis ca nu-l mai plac pe pretenus'o apoi iar l-am placut si chestii..si cand mi-a zis chestia aia, in seara aia s-a comportat altfel cu mine.mai dragut. si ieri l-am vazut cand am mers la un suc pe o terasa cand am intrat s-a uitat insistent la mine si m-am pus la o masa si el nu m'a putut vedea ca a stat cu spatele si s-a intors alcumva doar ca sa ma vada.si ne-am tot tras niste priviri dinalea luungi, luungi nu stiu ma atrage credeti ca m-ar mai putea placea? m-am schimbat.nu mai sunt asa nehotorata happy acum stiu ce vreau

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Nu! Cu siguranta ca el nu va veni la tine! Probabil este cu mult mai matura ca tine si se pare ca nu i plac fetele care atunci cand cand vad un baiat fain hopa pe el! El nu risca!
Sau poate nu te place Si mna nu ti a spus o pe fata sa nu te supere..Deci daca e sa vina la tine cu siguranta va veni fara ca tu sa i ceri asta! ok? lasa l pe el sa vina la tine cand va simtii ca intr-adevar tu chiar te ai schimbat! Pana atunci iti recomand sa nu i mai acorzi nici o atentie!

| Mihaela1964 a răspuns:

Asa...si care-i intrebarea?

| xXPandaXx a răspuns:

Pai nu pot sa-ti spun daca te mai place, pentru ca nu am de unde sti. Incearca sa vorbesti cu el, lamuriti-va sentimentele pe care le aveti unul fata de celalalt, si spune-i si lui ca acum stii ce vrei, poate isi va da seama de sentimentele lui pentru tine si daca va avea curaj iti va spune, daca nu fa tu primul pas...stiu, stiu, stiu, normal baietii ar trebui sa faca asta, dar ei mai mereu sunt mai timizi sau mai stiu eu ce, bafta oricum:*