| Vincentiu_5410 a întrebat:

am si eu o problema cand fac dragoste cu prietena mea zici ca e posedata, tzipa imi da cu palma peste fata si uneori chiar m-a strans de gat nu inteleg de ce se comporta asa nici nu vrea sa se duca la un psiholog, de fiecare data imi lasa urme de palme pe fata dar mai rau e ca atunci cand are orgasm ma strange atat de tare de gat incat nu pot respira, sa fie oare ca ea e mai in varsta? are 48 de ani

Răspuns Câştigător
| Mirela_7378 a răspuns:

Nu are nicio legatura cu varsta.Are nevoie de psiholog clar.Nu poti avea langa tine o asemenea femeie.

7 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Prietena ta sigur a fost pacienta spitalului 9 dar din păcate a evadat. Sună imediat la 112!

| adryana_6040 a răspuns:

Du-te cu 2-3 baieti poate te ajuta sa o linistestirolling on the floor

| adryana_6040 a răspuns:

Trece bani pe numele tau sa ai si tu banirolling on the floor

| TrollHeart a răspuns:

Nu vrea sa faca si nu iti spune!

| virusalbviolet a răspuns:

Poate ii sado-masochista laughing)

| DamonsGirl a răspuns:

Si caty ani ai tu?

Răspuns utilizator avertizat