| TheJokkerYou a întrebat:

Am o mare rugaminte, vreau sa ma ajutati cu ceva. Sunt confuza, nu stiu ce sa mai fac,m-am gandit sa apelez aici. Deci, uitati care e problema, (sunt fata), am o prietena pe care o consider cea mai buna prietena, o iubesc si tin la ea enorm de mult. Vreau sa stiu un singur lucrubig grinaca tine si ea la mine! Eu o ajut mereu cand are probleme, cand apeleaza la alte fete, nu prea o ajuta altele, mai mult eu. Cand o intreb spune ca tine la mine, dar cand ne certam spune ca nu tine la mine, cateodata cand spune asta, vine si ma imbratiseaza, ori zice:,, stai,,. Nu stiu de ce zice ca nu vrea sa ma imbratiseze, pe altele da si pe mine nu. Oare de ce? Ne am batut de mai multe ori, si cand ne batem, ea se apropie de mine, ma ia de mana si ma strange. Nu inteleg de ce o spus ca pe mine nu vrea sa ma imbratiseze, si pe altele da. Ei bine, acum cateva zile, am luat-o de mana si am imbratisat-o, ea o venit si m-o strans tare in brate, dupa aceea, a doua oara, o facut tot asa, m-o strans tare, am strans-o si eu. Voi ce credeti? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| MiruD a răspuns:

Poate e genul de fata care nu isi arata afectiunea fata de cei dragi.
Sunt multi oameni care iubesc foarte mult pe..parinti, frati, prieteni, dar numai ca nu isi arata aceasta dragoste.
Ea, poate face parte din aceasta categorie, si intelege-o na. Ii este greu sa faca toate astea...

2 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Probabil prietena ta te iubeste dar nu la fel de mult precum o iubesti tu pe ea.Probabil intelege intr-un alt mod "iubirea" pe care tu i-o arati...cred ca intelegi ce vreau sa spun.Acum nu zic nimic rau de tine..nici nu te cunosc, dar poate ea intelege acest lucru happy

| DavidBogdan1111 a răspuns:

Eu nu ştiu ce să zic. Probabil că şi ea ţine la tine dar atunci când vă certaţi poate din cauza furiei nu mai îşi dă seama ce spune. Mă rog, asta e îărerea mea