| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu messengerul. Nu stiu de ce dar toti din lista scriu ca mine, adica aceeasi culoare si stil. straight face Am schimbat culoarea si stilul si tot asa. Dau funda celui/celei care imi spune cum sa repar asta! Scuze de categorie!

2 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Cel mai ușor... ștergi din Control Panel messengerul și îl instalezi iar.
De obicei mergea schimbarea scrisului de la Appereance.
Succes.

| mada0000000000 a răspuns:

Pai daca din setari nu ai reusit sa schimi asta singura solutie e sa reinstalezi messengerul happy