| LarisaAndreea2000 a întrebat:

am si eu o problema! Cum sa incep... o sa zic direct: eu nu mai sunt virgina si m-am masturbat cu un marker si a curs mai mult sange decat la dezvirginare! Ar trebui sa ma ingrijorez? Ce s-a intamplat si care este problema? Specific si ca m-a durut si atunci nu m-a durut!

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Macar se bucura markerul ca ti-a executat mandria sexuala, asa nu vine altul care e rau si te lasa cu gust amar

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă cu markerul te-a durut și a curs și sânge, te-ai rănit cu el.

| mihai69 a răspuns:

Ai exagerat și te-ai rănit.
Mergi la medic pentru consultație ȘI tratament.

| Sofer a răspuns:

Mergi la medicul ginecolog pentru probleme de genul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijorezi.Doar ca markerul e cam colturos si te poate rani.

| Dana1999 a răspuns:

Aveai himen elastic și s-a rupt de tot cu markerul

| Justme79 a răspuns:

Buna îți dai seama că nimeni nu este in măsură să îți spună care ar putea fi consecințele mai ales daca ai avut și sângerări și mai ales daca te-a și durut... sfatul meu este să mergi să ceri părerea unui medic sau daca continua durerea la un control ...sincer uneori chiar nu înțeleg de ce nu sunteți cu, capul pe umeri, nu vreau să par rea și să să crezi că te judec dar sincer cu altceva numai găseai sa te masturbezi decât cu un marker sper să nu fie nimic grav dar mă repet cel mai bine îți va spune un medic specialist daca este vreo problema!

| cristian200313 a răspuns:

Trebuie sa mergi la un medic.

| BossuldepăBaltă a răspuns:

Ba, du-te la un medic ginecolog, ca daca lasi asa, netratat, cine stie ce complicatii o sa iti apara si te poti trezi chiar ca esti infertila

| Necorici_Claudiu_1995 a răspuns:

Mai incearca sa l bagi inca o data ca poate se obisnuieste corpul tau si nu ti mai face probleme