| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema.Deci ideea este urmatoare in primul rand imi este foarte greu sa recunosc sa recunosc ca intr-adevar imi place de x nu ma mai pot concentra la nimic ma gandesc mereu la el incerc de vreo 4 luni sa mi l scot din minte si nu reusesc(idea e ca el niciodata nu ar accepta nimic cu mine)spuneti mi cum sa mi l spot din minte caci simt ca innebunesc nu mai pot sa ma bucur de nimic in viata asta. Spunetiva va rog parerea cum sa l uit sau e prea scurta perioada 4 luni trebuie sa mai astept sau sa intrerup orice legatura cu el.help

Răspuns Câştigător
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Acum, intreruperea legaturii ar putea fi o solutie dar sincer dupa 4 luni trebuia sa iti treaca. De ce nu incerci sa ai pe altcineva in viata ta? Poate asa vei uita. big grin

2 răspunsuri:
| Alexxx_1973 a răspuns:

Incearca si veselestete cu un alt xwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pls dati mai multe raspunsuri vreau cat mai multe pareri