| glasy a întrebat:

Am si eu o problema. este vorba despre un baiat, il cunosc de anul trecut si ne intelegem foarte bine si este foarte dragut, si de o saptamana ma cheama afara in fiecare seara(8-9) si mergem si stam ma tine in brate, vorbim ne uitam la stele se joaca cu parul meu si ii super dar ieri a incercat sa ma sarute ( si chiar daca am mai sarutat alti baieti inainte ) m-am blocat si m.am tras. si m-am simtit foarte prost el nu a zis nimic. azi am fost iar cu el si am stat ca in celelalte zile si sincer acum chiar vroiam sa ma sarute iar cand a incercat m.am blocat din nou si nu stiu ce sa fac. ajutati.ma va rog chiar as vrea sa fiu cu el love struck si nu vreau sa pierd ocazia sad. fundawinking

Răspuns Câştigător
| Robby94 a răspuns:

Eu zic sa faci tu primul pashappy. Poate asa n-o sa te mai blochezi. Dupa mine asta este cea mai buna solutiehappy.

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai decat inchide ochii si gata gandeste-te ca e b de care iti place.

| alylove15 a răspuns:

Saruta-l u poate astfel nu te mai blochezi.
E foarte clar baiatul te place spui ca si u il placi daca el nu stie asta...si spune-i ca vrei sa fi cu el.
O sa fie totul bine o sa vezi.

| Isabellpink a răspuns:

Fii mai curajoasa love struck cred ca il placi foarte mult daca te blochezi asa happy, se mai intampla :* incearca tu sa il surprinzi facand tu primul pas sarutandul :*. Succes :*!

| mariaoana86 a răspuns:

Relaxeaza-te,inchide ochii si lasa-te purtata de val...love struck
daca nici asa nu merge spune-i si ve-ti gasi voi o solutie
Bafta:*

| JonnyIS a răspuns:

Nu te mai bloca data viitoare, sau, invita-l tu la o plimbare, si fi tu cea care face primul paswinking