| swordman a întrebat:

Am si eu o problema, imi place de o fata si nu stiu cum sa-i zic, pare dezinteresata de mine, e o fata de aceeala care multi spun ca nu ai nici o sansa, vreau un sfat pentru a o cuceri, in afara de trandafiri.
Fetelor, spuneti-mi ce ati cu ce ati vrea sa fiti cucerite sau ce v-ar atrage. Funda pentru cel mai bun sfat!

2 răspunsuri:
| Fabiana2R a răspuns:

Eu am fost cucerita de iubitul meu foarte greu, dar si cand m-a cucerit, a lui sunt de un an si putin! laughing si mie chiar mi-au placut gesturile romantice precum buchetele de flori, prajiturele, cadouri, etc... nu exista fata la care NIMENI sa nu aiba acces, doar ca unii baieti nu insista destul! insista in jur de vreo luna, si sigur va ceda. intalniti-va doar voi doi, da-i de inteles ca ai vrea ceva, joaca-te cu o suvita de par de a ei, atinge-o pe mana din cand in cand "din greseala", si in cele din urma sarut-o. (am zis o luna pentru ca daca e inaccesibila, sigur va da inapoi daca de la a doua intalnire o vei saruta. daca vezi ca da semne de plictiseala, grabeste timpul.si mai ales, nu o plictisi! mai degraba fascineaz-o!)

| adnanapop a răspuns:

Deci din moment ce zici ca pare dezinteresata si toti spun ca nu ai sanse la ea atunci te sfatuiesc sa o lasi naibii laughing insa daca tu chiar doresti ceva cu ea si te cred ca o placi mult pentru ai atrage atentia trebuie sa faci ceva mai spectaculos sau totodata sa devii un prieten foarte apropiat de-al ei insa sa te expui ca fiind doar un prieten foarte bun nu ca iti doresti si altceva. Dupa un timp va trebui sa creezi tu niste momente astfel incat sa devi romantic, sa te apropii de ea insa nu ca un badaran ci asa cum ii place ei.O sa iti dai tu seama. Intra in cercul ei de prieteni, bine ma refer sa te intelegi foarte bine cu prieteni ei (baieti) insa de asemenea sa fii mereu aranjat, cochet, asta o va atrage foarte mult crede.ma.