| Valentin_Dolsheb_1998 a întrebat:

Fetelor cum ati vrea sa fiti cucerite?
Ieri la scoala am stat toata ziua cu o fata imi dadea semne ca ma place ma lasa sa o tin in brate se uita numai la mine...

5 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Înseamnă că te place şi ea.Nu trebuie să urmezi un tipar anume.Să iei un mode de la X, Y sau Z băiat.Trebuie doar să fii tu însuţi. Dacă teapreciază, ea te apreciază pentru cum eşti atunci când eşti cu ea.Cel mai important să fii aşa cum eşti tu mereu.

| Aylee a răspuns:

Daca se uita numai la tine si te lasa sa o tii in brate, ce dracu mai astepti? Sa ti-o ia altul inainte? Fugi si spune-i rapid ce simti pentru ea, invit-o in oras sau la o plimbarica.

| JustMe6378962 a răspuns:

Logic ca te place. Ce frumos e sa iubesti si sa fii iubit...atat de frumos dar atat de imposibilsad

| 7639781254 a răspuns:

Cata dreptate ai, ilinca2000! sad