| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema... imi place de un baiat mai mare ca mine cu 10 ani iar eu am 16 problema este in felul urmator ca el imi este si antrenor de tenis de 2 luni. la ora sunt singura eventual persoanele care mai inchiriaza terenurile libere.cum pot sa imi dau seama daca ma place in cazul in care vorbeste frumos cu mine imi explica loviturile dar. are instinctul de a pleca mereu de pe teren cand trebuie sa adun mingile etc.,evita sa ma priveasca, vorbeste mai incet cu mine decat cu ceilalti si are tendinta de a zambi cand vorbeste. voi cum interpretati aceste chestii am vreo sansa sa il cuceresc? cum? ce sugestii, sfaturi, idei imi dati?

Mentionez ca el nu stie ca il iubesc... doar daca m-a dat privirea de gol. pe teren sunt imbracata in costum special adica fusta si tricou

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sincer nu cred ca e interesat sa aiba ceva cu tine si e normal sa ti vorbeasca frumos doar e datoria lui de antrenor

| missoriginal a răspuns:

Vorbeste frumos, explica pentru ca asta e meseria lui...nu neaparat pentru ca simte o atractie pentru tine
In plus poate el are prietena sau sotie...

Răspuns utilizator avertizat
| Demika a răspuns:

Buna...
E posibil sa te placa, dar s-ar putea sa fie si doar in imaginatia ta. Gandeste-te un pic, el e mult mai mare decat tine. Plus ca tu nu stii nimic despre el. Din ce ai spus tu sun multi profesori de tenis care fac asa si nu simt nimic pentru acele persoane.
Dar daca tu observi anumite gesturi care sa iti dea de inteles clar ca iti place de tine, ai putea sa-l intrebi daca nu vrea sa jucati o partida amicala de tenis sau ceva in genul acesta. Si de aici totul va veni de la sine si iti vei da seama cu adevarat daca te place sau nu.
In orice caz ai grija ca nu cumva sa vrea doar sa se amuze putin, pentru ca nu uita de diferenta de varsta.
Sper ca ti-am fost de ajutor, daca ai nevoie de mai multe sfaturi tell mewinking