| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema... imi place de un baiat mai mare ca mine cu 10 ani iar eu am 16 problema este in felul urmator ca el imi este si antrenor de tenis de 2 luni. la ora sunt singura eventual persoanele care mai inchiriaza terenurile libere.cum pot sa imi dau seama daca ma place in cazul in care vorbeste frumos cu mine imi explica loviturile dar. are instinctul de a pleca mereu de pe teren cand trebuie sa adun mingile etc.,evita sa ma priveasca, vorbeste mai incet cu mine decat cu ceilalti si are tendinta de a zambi cand vorbeste. voi cum interpretati aceste chestii am vreo sansa sa il cuceresc? cum? ce sugestii, sfaturi, idei imi dati?

Mentionez ca el nu stie ca il iubesc... doar daca m-a dat privirea de gol. pe teren sunt imbracata in costum special adica fusta si tricou
FUNDA

4 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Deontologia profesionala il obliga la o atitudine care poate fi interpretata gresit de tine. Sfatul meu e sa revii cu picioarele pe pamant, fiindca nu cred ca-si va risca pentru tine viitorul.

| maximrobertalin a răspuns:

Salut problema este ca te-ai idragostit de un profesor care el s-ar pute sa aiba sotie si copil. dar daca el vb incet si se fereste de tine si iti zambeste e evidetnt ca te place si simnte atractia fata de tine gesticularile tale si faptul cum te uiti la el. crede-ma el a trecut prin ce treci tu acum stie mai multe de cat tine nu ca e profesor ci pentru ca el a avut relati sexuale si sentimente pe cand tu abia acum incepi viata. parearea mea e ca te-ai indragostit de cine nu trebuie si tu vei avea de suferit. sa ai grija de sentimentele tale.

| maximrobertalin a răspuns:

parerea mea e ca te-ai indragostit de cine nu trebuie si vei avea de suferit da e evident ca stie ca il placi stie mai multe decat tine el a trecut pri sentimente si viata sexuala. pe cand tu abia incepi viata sa ai grija de tine

| Danapiandi a răspuns:

Tinand cont ca e mai mare cu 10 ani automat are un pic de experienta mai multa decat tine si evident si-a dat seama dupa felul in care te comporti si il privesti. Grija mare sa nu profite de treaba asta! Daca vorbeste frumos cu tine nu inseamna neaparat ca te si place in acelasi fel in care il placi tu.Si in plus diferenta de varsta mi se pare putin cam mare. Cum spunea si Costea_Viorel_1994, te-ai indragostit de persoana nepotrivita, si daca nu incerci sa controlezi situatia la timp vei avea de suferit! Bafta!