| gabytzaSmileyPartyGirl a întrebat:

Am si eu o problema. In clasa sunt numai baieti rai. Ma rog nu conteaza asta. In spatele meu sta un baiat. El rautacios cu fetele, dar cand prietena mea face ceva si eu la fel ca ea sau invers de ea rade si face misto si de mine nu! Nu prea inteleg... dar eu am ajuns la o idee logica ca ma place, dar mie imi place de prietenul lui cel mai bun. Dar daca ii spun la acel baiat ca imi place de el zice la toata clasa.Baiatul de care imi place e frumos rau... dar celalalt parca e scos din canal.
Si inca nu stiu ce sa fac daca ma puteti ajuta... si daca e imi puteti spune ce sa ii zic la acel baiat de care imi place?

Răspuns Câştigător
| LoveJames a răspuns:

Am o poveste asemanatoare numai ca cu mine nu e nimeni rautacios si nimeni nu ma barfeste prin clasa...eu as vorbi cu prietenul lui cel mai bun si i-as spune(poate te place si el si veti ajunge sa fiti impreuna) las ruga sa nu spuna nimanui dar daca totusi o face il vei lasa cateva zile sau poate o saptamana si dupa ii spui ca nu iti mai place de el de cateva zile si ca ai gasit pe altcinava(asa ii vei vedea si reactia)

2 răspunsuri:
| ProjectJackpot a răspuns:

Da-te pe femeiwinking

| misa0missa a răspuns:

Dupa scrisul tau se vede ca esti o fata de cls a 4a - a 5a laughing)
ce-ar fi sa lasi baietii si sa te concentrezi asupra gramaticii limbii romane laughing))