| dianaa96 a întrebat:

Deci.
M-am pus cu un baiat mai mare cu un an la misto, fiindca asa face el cu toate fetele sta cu ele si apoi se desparte si am vrut sa-i arat ca se poate si invers, dar cel mai important motiv era ca in sambata care m-am pus cu el[asta] sa vina cu prietenul lui sa o intalneasca pe prietena mea, dar nu s-a putut deci a fost o pierdere de timp! Doar ca au trecut decat 2 zile si eu vreau sa ma despart de el, am crezut ca va fi amuzant, dar n-a fost asa! Vreau sa ramanem prieteni, iar cand ma gandesc ca maine incepe scoala, ma ia cu lesinlaughing, fiindca nu stiu ce sa-i zic, nu vreau nici macar sa-l pup.Cred ca o sa ma inchid in clasa o saptamana ca sa pot sa scap de el. Vreo idee de despartire, poate sa ma dau la alt baiat de fata cu el si sa-i spun ca mie de fapt imi place de ala, ceva orice, dar sa ramanem prieteni!

8 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Hm, pai vrei sa nu fii cu el dar sa ramaneti prieteni! Cam greu de digerat asta de el care zici ca e un fel de Don Juan! Spune-i ca vrei sa iei o pauza ca vrei sa te axezi pe carte si ca timpul nu iti permite sa ai un prieten dar ca il vei considera un amic!

| Mao a răspuns:

Ce au ajuns fetele în ziua de azi. Să vezi ce amuzant va fi când un băiat de care tu vei fi îndrăgostită se va "pune" cu tine de treflă. atunci te vedem pe aici plângând că vrei să te sinucizi. happy
De ce nu îi spui în faţă adevărul? "Am fost cu tine doar ca să-ţi arăt că nu numai tu îţi poţi bate joc de alţii.". Tu în loc să-ncerci să-l schimbi, te-ai coborât la nivelul lui. Felicitări.

| junkyx a răspuns:

Mi-e rusine ca traiesc in Romania

| Andr3Yush a răspuns:

Mao ai mare dreptate frate, iar daca tu vrei sai dai o lectie spune-i in fata nu te da la altu ca numai prieteni no sa ramaneti

| Irinaa16 a răspuns:

Ii spui k ai pus ochii pe altu si ca vrei sa va"despartiti" simplubig grin

| 0bubu00 a răspuns:

Daca te dai la alt baiat de fata cu el cu siguranta nu veti ramane prietenilaughing ar fi 2 variante 1. mai stai cu el o saptamana si ii spui ca nu e ceea ce cautai si iti pare rau, dar vrei sa ramaneti prieteni sau 2. maine. ii spui "ca nu e ceea ce cautai si iti pare rau, dar vrei sa ramaneti prieteni" laughing. adica eu asa as face thinking

| dianaa96 explică:

Scuzati greselile de scriere, m.am grabit!:*

| nonameyet14 a răspuns:

Hmmm.thinking buna intrebare laughing)