| Ella_5017 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema ...pe 29-07-2011 am facut dragoste neprotejat cu iubitul meu (nu a ejacuat in mine) iar pe 01-07-2011 mia vvenit menstruatia iar a2a zi nu mai venea asa mult adica aproapte deloc... Oare sunt insarcinata nail biting? Va rog muuultttt ajutati-ma cu un raspuns sad

6 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Cica pe 29 iulie, sa inteleg ca pentru tine viitorul e trecut.
te uiti ca mâța in calendar.

| Lolita1130 a răspuns:

Eu cred ca ai cam incuract datile laughing ai spus ca pe 29 iulie ai facut dragoste, iar pe 1 iulie ti-a venit menstruatia laughing cum sa faci dragoste pe 29 iulie cand noi astazi suntem pe 3 iulie? Reformuleaza intrebareawinking

| MysteriousOfficial a răspuns:

O fi vrut sa zica 29 iunie. Se intelege. Parerea mea e ca e doar o dereglare hormonala. Deci nu aveai cum sa ramai... Pentru ca ti.a venit totusi menstruatia foarte repede dupa act. Asa se mai intampla...

| PinkDea a răspuns:

Buna, fa un test de sarcina ca sa fi sigura

| PinkDea a răspuns:

@BlahBlah fata a gresit ce naibi, toti gresit, tu esti dumnezeu si nu am aflat noi?

| YingYang a răspuns:

Esti sigura ca nu a facut? daca nu a facut treaba... atuncea cu sigur "NU" esti insarcinata...