| AlePinkObssesion a întrebat:

am si eu o problema sunt cu prietenul meu de 7 luni. eu am 16 ani el 19 si ne.am inceput viata sexuala. tatal meu de o vreme incoace e impotriva noastra, vrea cu tot dinadinsu sa ne desparta, l. a amenintat ca il omoara sau ca il baga in puscarie daca nu termina relatia cu mine dar noi doi ne iubim mai ales ca el ma dezv. :-s si nu vrem sa renuntam unu la altu orice ar fi sad noi doi am stabilit sa nu mai fim ca inainte un timp adica sa vorbim cand putem fara sa vada tatal meu si de vazut mai rar pentru ca stau in tg`jiu un oras mic iar tata e cunoscut si aflta in secunda doi unde sunt si ce fac sad voi ce credeti ca e mai bine?sad sunt disperata nu mai stiu ce sa fac crying fundita! :*

Răspuns Câştigător
| Mrrrrrrrrrrr a răspuns:

Pai nu-i spune in niciun caz ca ti-ai inceput viata sexuala happy
ia o pauza si calmeaza`l pe tatal tau happy
sau un sfat bun happy intalniti-va mai mult seara pentru ca este intuneric si nu te poate vedea oricine...sau intr-un loc ferit de ochii lumihappy
si nu te mai certat cu tatal tau pentru ca il ambitionezi si poate chiar te duce la ginecolog si va face puscarie straight face
succes:*
funda/big grin

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce importanță are că a fost el primul bărbat din viața ta?
Ori luptați pentru această relație ori renunțați!
Pa, pa.

| gigiro a răspuns:

Asa sa faci cum ai zis! Daca te iubeste, te asteapta! Daca nu, ti-ai pirdut v., iar tatal tau oricum e suparat pe tine.

| Mrrrrrrrrrrr a răspuns:

Am mai raspuns odata dar nu a aparutstraight faceangry
deci.
spune-i ca tii la el happy
si daca nu... vorbeste cu prietenul tau sa va intalniti mai mult seara pentru ca nu va poate vedea nimeni...sau intr-un loc ferit de ochii lumi happy
si nu-l enerva foarte tare pe tatal tau pentru ca poate te va duec la ginecolog si... atunci chiar il va baga in puscarie pe prietenul tau. straight face
succes:* funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate tatal tau are motive sa reactioneze asa! eu am fost cu un baiat mult timp si ii povesteam mamei mele fazele pe care mi le facea, maicamea imi zicea multe dar mie nu`mi pasa, imi zicea ca nu`i de mine dar cine o asculta?happy si uite acum ii dau dreptate si regret. e tatal tau si cu siguranta nu iti vrea raul. eu zic ca ar trebui sa-l asculti si nu uita ca iubirea ii trecatoare! si la mine a fost primul`si ce daca? toate trec...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desparte-te de el! iti spun din propria experienta si eu stau cu un baiat de 4 ani si am trecut prin aceleasi chestii si in final a iesit cum am vrut eu am ramas cu el da nu sunt deloc multumita de cat rau le-am facut parintilor, sincer iti sp ca peste un an, doi te vei caii mult... da fai cum vrei tu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatăl tău zice bine ai 16 ani nu ai voie să faci s... doar după 18 ani trebuie să rămîneţi împreună dar să nu mai faceţi s...

| Karina_2093 a răspuns:

Vorbeste cu tatal tau si spune-i ce simti si ca nu mai esti un bebe si iei proprile decizi daca lui ii convine ii bine daca nu iar ii bine si prietenului tau spune-i ca mai rariti rel sexuala o vreme pentru a nu aparea complicati