| KidaxD a întrebat:

Am si eu o problema, vine Craciunul si vreau sa'i fac o surpriza prietenului meu, dar nu stiu ce:nu vreau sa'i daruiesc parfum sau cani.as vrea ceva mai special.:O3. Vreo sugestie?happy

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Aratai-o...cu fontita rosie!

| bianca9422 a răspuns:

Buna!
In opinia mea cea mai sweet e un glob cu poza voastra:
http://www.giftland.ro/......-c-10.html

mult succes:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.
- poti cumpara cutiute pe care sa scrii numarul de luni de cand esti cu el, in fiecare un text dragut ( amuzant sau de dragoste ) iar in ultima sa fie o papusa d'aia cu arc laughing
-un fular dragut
-sosete cu degete ( haidi ca's draguuuuteee )
-robotei teleghidati
-un album foto cu voi happy
-un portofel
-o cina la un restaurant bun
-un CD cu muzica preferata
-bilete la un meci/concert
-autograf de la un sportiv/cantaret preferat.
nu ai specificat varsta ca altfel aveam mai multe ideihee hee