| diana_1454 a întrebat:

Hei. love struck As vrea sa va cer si eu o parere. sambata este ziua prietenului meu, si va implini 15 ani. love struck De o luna ma tot gandesc ce as putea sa'i fac cadou. si astazi i'am cumparat un parfum, Versace Man Eau Fraiche. Problema este ca are doar 30 ml. straight face Ma gandesc sa nu ma fac. cum zice romanu. de "cacao". vreau si eu o parere. voi ce ziceti. o sa fie incantat sau... Multumesc mult! :*

1 răspuns:
| iulya_9118 a răspuns:

Eu cred ca o sa fie inkantat.sau daca ti se pare prea putin mai i-ai o bluza ceva nu stiubig grindar cred ca totul o sa fie bine.ai facut o alegere buna cu parfumul este un cadou rafinatwinking. succes!:*