| darkknight9 a întrebat:

Buna TPU...am si eu o probleme.acum cateva duminici in urma cand mergeam la biserica am vazut ca un baiat se uita la mine destul de des si am inceput si eu sa ma uit la el...eu am 14 ani iar el are 18. m-am indragostit fara sa vreau de el si nu stiu ce sa fac. el nu mi-a vorbit niciodata dar eu sunt innebunita dupa el.as vrea sa ies cu el dar nu vreau sa il invit eu pentru ca baiatul trebuie sa faca primul pas. spuneti-mi ce sa fac sau dati-mi un sfat.pls

Răspuns Câştigător
| Nextone a răspuns:

Ai 2 variante ori de bagi in seama cu el cand iesiti de la biserica, il intrebi ceva sau vezi in ce directe e casa lui poate coincide cu a ta.Ori faci rost cumva de id lui de mess sau il cauti pe facebook.Bafta! happy

4 răspunsuri:
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Cand va mai vedeti, du-te la el si faceti cunostinta.Intreabal ce mai face si spune-i direct ca-l placi si daca vrea sa mergeti la o plimbare sau la un suc. Orice va raspunde va aprecia ca ai fost directa si nu l-ai luat pe ocolite. Bafta!

| deluXxe a răspuns:

Baga-te in seama cu el. intreaba-l cat e ceasul. sau intr-un magazin. cat consta ceva. el va continua. daca e. daca nu. iti va raspunde sec! :\

| darkknight9 explică:

Multumesc pentru sfaturi dar imi este teama sa nu ma refuze...am sa mai astept un timp dupa care am sa incerc sa il uit.nu stiu daca voi reusi pentru ca nu mi-l pot scoate din minte.nici macar nu stiu cum il cheama.am sa incerc sa aflu mai multe despre el pentru ca tin f mult la el.

| darkknight9 explică:

Daca mai aveti si alte pareri eu sunt gata sa le ascult oricand...