| iFeelYourLoVe a întrebat:

Buna TPU:*! am si eu un prieten.si nu stiu cum sa-i dovedesc ca tin la el foarte mult. n`am idei laughing. Dau funda pentru cele mai originale ideii :*:*

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu,draga mea,nu ii dovedi nimic.
Cu cat e mai sigur de dragostea ta,cu atat iti va da mai putina atentie.
Cat timp il tii putin in nesiguranta,se va stradui sa fie un dulce si-un scump,sa nu cumva sa te piarda,sa nu cumva sa ti se para vreun altul mai bun decat el.
Nu te stradui sa-ti scoti singura ochii, inteleg ca-l iubesti si nu mai stii ce sa-i mai faci, dar ramai la comportamentul tau de-acum si-l vei pastra cat vei dori.
Mult noroc si iubiti-va!

5 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Ti-ai dat seama ca ai fantezii si vrei sa le incerci cu el?

| iFeelYourLoVe explică:

@greece12 Foarte frumos spus.hee hee.

| Prigatdevisine a răspuns:

Pai...thinking pur si simplu spune-i ca tii la el... daca si el te iubeste, nu trebuie sa-i dovedestihee hee oricum :* nu stiu thinking thinking pupa-l! iubeste-l! etc laughing te descurci tu :*

| Biiiiiia a răspuns:

Buna!
Incearca sa te apropii de el. Spune-i secretele tale, prin asta ii demonstrezi ca ai incredere in el.Incearca sa-i vorbesti despre toate subiectele posibile, dar, ai grija sa nu il plictisestilaughing.
Sau poti pune un status de genul: Nu ne cunoastem de mult, dar pot spune ca imi este cel mai bun prieten.Si scrii numele lui sau initala de la numele lui.[stiu ca asta nu e o idee originala, dar...].
Sper ca te-am ajutat:*!
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar chiar nu trebuie sa ii dovedesti nimic...pur si simplu asta se simte love struck