| EdwUniverse a întrebat:

Am nevoie de niste idei de episod la vlog. Vreau ideii originale si faine.
www.facebook.com/edwuniverse

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei original cauta le tu, nu le cersi pe net

| EdwUniverse explică (pentru suntserios):

Am 2 idei numai ca sunt mai greu de realizat si nu imi permite timpul momentan.

| MskDesign a răspuns:

Duci lipsa de like-uri?

| EdwUniverse explică (pentru MskDesign):

Nu prietene. Insa duc lipsa de idei.

| MskDesign a răspuns (pentru EdwUniverse):

Asta este o mare problema.Multi se apuca de ceva si raman in pana.Eu fac videotutoriale pe youtube, doar ca le fac chiar cand cred ca am ceva bun de facut.In rest, iti urez succes.

| HelloWorld00 a răspuns:

10 tipuri de oameni in biserica/ tren /avion.

| suntserios a răspuns (pentru HelloWorld00):

E atat de originala incat e plin netul de asa ceva

| HelloWorld00 a răspuns (pentru suntserios):

Ai o atitudine gretoasa pentru cineva care cerseste idei si like-uri. Crezi ca daca as fi intalnit aceste idei, ti-as mai fi recomandat?

| suntserios a răspuns (pentru HelloWorld00):

Ti as recomanda sa citeste de 2 ori cine pune intrebarile si cine da raspunsurile ca este pe alaturi de realitate

| HelloWorld00 a răspuns (pentru suntserios):

Imi retrag cuvintele chiar daca nu am sa sterg comentariul (ar fi fost si mai urat din partea mea).

| EdwUniverse explică (pentru HelloWorld00):

Ce e cu tine? Nu eu ti-am spus ca nu e originala. Chiar imi place ideea.