| anonim_4396 a întrebat:

Am un coleg in clasa caruia ii place sa ma sicaneze, nu este zi in care el sa nu spuna ceva de mine. Incearca sa se bage in seama cu mine ori frumos ori urat. Cu toate colegele isi permite sa faca niste gesturi mai intime ( mana pe fund. Etc.) cu mine nu, mai are si iubita. Este enervant, am inceput sa il ignor si face din ce in ce mai rau... Zici ca nu poate sta la liceu fara sa ma sacaie... Ce sa fac?

1 răspuns:
| grab a răspuns:

Fii foarte sobra asa cand il vezi si intreaba-l ce problema are de se comporta asa imatur si libidinos si daca i-ar placea sa il raportezi la diriga/parinti/director etc.