| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.am vorbit cu o fata la telefon si prin mesaje.Am intrebat-o daca ar vrea sa fim iubiti si a raspuns da ca ii pace.Ce ma sfatuiti sa fac cand ne intalnim:sa o iau in brate sa o sarut sau ce ar trebui? P.S: Ne cunoastem de mici copii. VA ROG FARA RASPUNSURI CARE NU AU ROST.

Răspuns Câştigător
| andreiiutu a răspuns:

Cel mai bun lucru nu e un sarut dar un pupic pe buze cand va intalniti ca sa inteleaga ca e altceva acum si dupa sa vorbiti normal. Funda?big grin

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Iubitii se saruta, nu?

| andreeaadeeaaa a răspuns:

Pai eu zic ca ar trebui sa o iei in brate, cu sarutul mai tarziu adica nu prea o sa stii cu m o sa reactioneze daca o iei asa prin surprindere.

| Lavinutza235 a răspuns:

Sunt de acord cu diddiii.

| Stefiiiii a răspuns:

Ar fi dragut sa o iei usorr ...delicat, mai intai vorbiti ca doi amici si apoi sa incerci sa o saruti cat mai delicatwinking