| fumsipraf a întrebat:

Buna TPU.am facut cea mai mare greseala din viata mea.m-am indragostit de un tip super dragut si am hotarat sa ii scriu pe facebook.no am inceput cu ceau ce faci nu stiu ce, iar azi iar la fel iar dupa i-am zis ca vreau sa ii zic ceva, i-am spus ca vreau sa il cunosc, sa imi zica mai multe despre el.nu am stiut cum sa ii spun si i-am zis direct cum va zic si voua. sunt foarte stresata si na nu stiu el nu mi-a raspuns.nu a zis nimic.ce as putea sa fac? nu il pot uita il vad mereu si chiar as vrea sa fim amici nu as vrea neaparat sa fim iubiti pentru ca stiti voi cum e cu dragostea azi e maine dispare dar o prietenie nu dispare asa usor.imi e rusine adica cum am putut sa zic asa ceva si oare de ce sa nu fi raspuns? voi ce credeti? nu ne cunoastem prea mult adica la scoala doar ne salutam si na as fi vrut sa vorbim mai multe nu doar ceau si atat. funda cel mai bun raspuns si multumesc mult ps i-am zis ca vreau sa il cunosc nu ca vreau sa fiu cu el dar totusi de ce sa nu fi raspuns? pe hol ne salutam dar altceva nu vorbim atunci ce rost are sa ne mai salutam? si inca cv in fata mea face lucruri ciudate adica le i-a pe unele fete in brate sau asa chestii de genul asta.voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Daca e dragut, cum spui tu, inseamna ca se tin o gramada de fete dupa el. N-are rost. Probabil nu e interesat de tine, din moment ce nu ti-a raspuns.

| horia98 a răspuns:

Pai nu prea stiu cum sa te ajut probabil ca nu ti-a raspuns fiindca credea ca o il iei peste picior sau nu-l intereseaza de tine...el imbratiseaza alte fete fie ca sa te faca pe tine geloasa fie le imbratiseaza inocent adica asa spontan, fara motiv..incearca sa mai vorbesti cu el si incearca sa vorbesti cu el anumite subiecte in comun