| michelle2221 a întrebat:

Anul acesta am primit o clasa noua si acolo este un tip pe care ii plac foarte mult. Cateodata privirile noastre sa intalnesc si ne uitam unul la altu pentru cateva secunde eu incerc sa zambesc, dar nu pot pentru-ca imi este teama de ce simte el pentru mine, daca ma place sau nu. Intodeauna cand vorbeste cu mine parca se inroseste putin si intodeauna avem proiecte si stiu eu ce impreuna. Iar o data, am intrat in scoala si el chiar iesea si am ramas fata in fata la o distanta de 5 cm cred, amandoi am tras repede capurile la o parte si am mers mai departe. Imi este frica sa vorbesc cu el si chiar as vrea sa fim prieteni. Dau FUNDA happy la un raspuns bun.

Răspuns Câştigător
| Sn1p3r a răspuns:

Pai de ce sa-ti fie frica? Vorbiti pe mess atunci, intreaba-l daca te place, daca ar vrea sa fie cu tine.Discutati.Eu cred ca va placeti reciproc.Bafta!

1 răspuns:
| mirela9922 a răspuns:

Pai poate ar trebui sa ii zambesti mereu cand se uita la tine, sau sa pui o colega care se intelge cu el si e si prietena cu tine sa il intrebe asa e cel mai simplu.