| zanazanelor_2381 a întrebat:

Buna TPU.

Anul trecut cand a venit varamea la mine.ne-am jucat ca eu eram fata iar ea baiat si ne-am urkat peste`o`lalta si am tot impins laughing mi-a placut oare de ce? eu nu inteleg de ce mi-a placut.ma ajutati sa gasesc raspunsul TPU?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Tropaie hormoni in tine din cate se vede.laughing

| Papusik a răspuns:

Poate iti plac fetele.

| Marius2011 a răspuns:

Tiam vazut si celelate intrebari laughing, Poi ori u chiar vrei sex :X ori ai o intorsatura de sexe adica tio place fetele laughing acum lasand gluma, este din cauza hormonilor care sa neincetat in tine happy

| SociallyDepressed a răspuns:

Esti doar o alta persoana care inceaca sa faca trolling si da nastere unui epic fail.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai lasat-o gravida?