| 84738493 a întrebat:

Am gasit o obsedata mica care are 12 ani! prima intrebare:
1.zanazanelor intreaba:
Buna TPU.
Anul trecut cand a venit varamea la mine.ne-am jucat ca eu eram fata iar ea baiat si ne-am urkat peste`o`lalta si am tot impins mi-a placut oare de ce? eu nu inteleg de ce mi-a placut.ma ajutati sa gasesc raspunsul TPU?

2. Buna, TPU.
De ce uneori simt nevoia de a ma masturba? Si atunci e neaparat sa iau un plus sa ma urk pe el si sa mi`o frec.VA ROG nu radeti de mine.VA ROG din suflet! oare e ceva firesc?

3. Buna, TPU!
Eu sunt impreuna cu un coleg de clasa. Vreau sa ma sarut cu el! Cum se saruta cu limba? Va rog frumos!, vreau raspunsuri serioase...
Multumesc

4.Salut. TPU!
Sunt noua pe`aici. Am si eu o intrebare. De ce intotdeauna mi se face o chestie alba la pasarica?

laughing saraca
P. S: are 12 ani

17 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Jesus Christ, m-au terminat intrebarile ei.

Răspuns utilizator avertizat
| Mişaaa a răspuns:

Știi că puteai să dai link, nu?

| Nero a răspuns:

Eu am vazut intrebarile si stiu ca are 12 (a spus chiar ea) rolling on the floor

| calutuuuu a răspuns:

De unde stii ca are 12?!? In fine, intrebarile ei sunt criminale!laughingrolling on the floor

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Frate...ce obsedata!

| EuAli a răspuns:

Tampita... ce vrei sa-i faci? Probabil face a la misto.

| 84738493 explică:

Naveam chef sa dau link ...si stiu ca are 12 fiindca a spus ea [la un comentariu] tongue

Răspuns utilizator avertizat
| mdany a răspuns:

Mda.Astia is copii din generatia noastra de aur de acum.Noi la 12 ani ne jucam cu jucariile, cu papusile si mucea astia se apuca de sex.Thuii...o batuta la astia sa isi revina.Aici parintii sunt de vina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh, e un troll căruia i-ai dat atenție. Cred că și tu ești nouă aici.

| Wladutz a răspuns:

De ce n-ai dat link? Vroiam sa vad raspunsurile laughing

| vw9378 a răspuns:

Bai cred ca am ras de mi-a plesnit ceafa.de unde ii iei zi-mi si mie te rog.ii gasesti intamplator nu?laughing

| vw9378 a răspuns:

Clannad te refereai la mine? Sper ca nu

| vw9378 a răspuns:

M-am uitat pe intrebarile tale Clannad. Cred ca glumesti...pe langa faptul ca nu stii sa scrii corect, mai si intrebi niste aberatii de mi-a stat mintea in loc cand am citit: "Ce face maicata?" sau "Ce culoare are creierul vostru? " sau "A ce pute? Mama :-o ma omoara mirosul asta laughing ". Si la raspunsurile tale vad ca ii jignesti pe toti - cuiva i-ai spus sa ia cianura s.a.m.d. Iti sugerez sa o lasi mai moale cu atitudinea asta si sa stai cuminte in banca ta. Ai inteles?