| FataCuOchiCapruiX a întrebat:

Anul trecut in iarna am fost cu un baiat mai mare ca mine cu un an. M-am despartit de el dar am mai vorbit cu el pe mess vreo 2- 3 luni pentru ca vroiam sa fiu iar cu el. Vara asta eu am plecat in strainatate si inainte sa plec el mi-a zis ca-i pare rau ca m-a facut sa sufar. Dupa ce am plecat am tot vorbit cu el si tot mai vorbesc si imi zice ca ii e dor de mine si ca ma ashteapta pana vin ca sa fim iar impreuna... Ce ziceti sa ma pun iar cu el cand ma voi intoarce la sf vacantei?

2 răspunsuri:
| 4l3x a răspuns:

Normal ca ar trebui sa va impacati.

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Mda.deja exprimarea imi dade gandit, ce vrei sa spui prin ''sa ma pun iar cu el?'' pai daca il placi nici nu trebuie sa te mai intrebi asa ceva pur si simplu vorbiti va intalniti si poate se leaga ceva si se trezesc ceva sentimente.Dar totusi e nasol ca ai plecat in strainatate pentru ca il poti pierde facandul sa astepte atat in fine.Bafta