| FataCuOchiCapruiX a întrebat:

E o poveste luuuuuunga!

Anul trecut prin octombrie am cunoscut in cartier un baiat cu un an mai mare ca mine. Iarna, pe zapada eu ii tot atrageam atentia si pana la urma prin ianuarie 2011 m-am pus cu el... Relatia a durat 1 saptamana pentru ca el s-a suparat ca nu il asteptam dupa scoala. Dupa o saptamana a vrut iar sa fie cu mine insa dupa 3 zile eu am vrut sa ma despart de el. De fapt am vrut sa ma razbun si mi-am batut joc de el. Imediat ce m-am despartit de el am fost cu altu la care nu tineam. am facut asta doar pentru a ma razbuna

Am regretat foarte mult iar 2-3 luni am vorbit cu el si cateodata il intrebam daca vrea sa fie din nou cu mine dar a zis ca e randul lui sa isi bata joc de mine. In acest timp el s-a pus cu cea mai buna pr a mea doar ca sa ma faca sa sufar. La sfarsitul scolii eu trebuia sa plec in alta tara si sa ma intorc cand incepe scoala. Inainte sa plec el si-a cerut scuze ca si batut joc de mine si a zis ca ma asteapta toata vara ca sa fim iar impreuna la inceputul scoli. Eu am vrut sa il uit si i-am spus ca nu il mai plac pe la inceputul lui iulie dar nu este adevarat. Acum o saptamana i-am zis ca l-am pacalit si el a zis ca nu mai vrea sa fie cu nimeni dar poate sa razgandeste. El se leaga de fostele mele relati doar rade. Imi zice ca atunci cand vin in bratele cui ma voi duce dar eu vreau sa fiu cu el pentru ca il plac foarte muult.

Cum sa fac? dau fundita mare si portocalie... Va rog ajutati- ma pentru ca tin mult la el

Răspuns Câştigător
| ArcticMonkey a răspuns:

Ia staaaaaaai! A fost si cu Bibi? :o:o:o:o
cuuummmm?

in fine...asta nu mai conteaza...happy
mai draga, spune'i ca il placi mult si ca nu poti trai fara el (nu stiu cat de adevarat e dar cred ca e...) si mai cere'ti scuze inca odata pentru ce i'ai facut...dar daca vezi ca isi mai bate joc de tine da'i papucii laughing!

daca el vrea sa fie cu tine si tu cu el =loveeeeee

2 răspunsuri:
| xCottonCandy a răspuns:

Pai`daca`e`dragut si`iti`place`de`elcred`ca`ar`trebui`sa`fiti`impreuna...
app.cati ani ai?

Răspuns utilizator avertizat