| kalex a întrebat:

As avea si eu inca o intrebare: in februarie fac 15 ani si inca nu am avut nici o prietena. Ce credeti? Este ceva normal? La ce varsta ar fi normal sa ai prima "iubire" adevarata? Mersi de raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| 6Anonim9 a răspuns:

Nu exista asa ceva. Am un prieten care are 37 de ani, a incercat zeci de relatii si inca nu a gasit ceva serios. Crede-ma, nu e vina lui.
Ceea ce intrebi tu e absurd. Depinde de noroc. Daca e sa intalnesti pe cineva potrivit tie, esti tare. Daca nu, pana la urma tot gasesti pe cineva. Succes!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De la 18-19 ani, cand poti sa intelegi ce ti se intampla, cand esti responsabil!

| vocea a răspuns:

Salut, frate stai calm ai timp, las-o sa vina de la sine, de ce sa ai iubita doar de dragul de a avea, asteapta sa gasesti o fata care sa te atraga mult.

| danutzu96 a răspuns:

S-a mai spus pe forum. Este perfect normal. Este perfect normal si daca aveai 20 de ani si nu aveai prietena. Este timp...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nenorocire mondiala!

| Elsa9 a răspuns:

Nu este o regulă pentru a-ti face o "iubită"