| meera a întrebat:

Buna am o intrebare o prietena de-a mea are 11 ani si are un iubit de 15 ani credeti ca e normal sa aiba iubit la varsta sa sau sa aiba iubit de varsta lui?

Răspuns Câştigător
| Miriamm a răspuns:

Yubyrea nu are varsta... dar a te fac sa intelegi.prietena ta de 11 ani este foarte mica pentru un prieten...cred ca de altfel nici mama ei nu stie. dragostea nu are varsta la oamenii mai mari, adyka un exemplu ar fi o fata de 17 ani cu un baiat de 22 de ani atunci nu este nicio problema. dar ea este prea mica pentru a iubi pe cineva.este inca copil si trebuie sa isi traiasca copilaria.parerea mea este ca cei 2 nu se potryvesc.baiatul ar trebui sa isi gaseasca o fata de seama lui nu o fata de 11 ani care este exact un copil.
Sper ca ti.am fost de folos, bafta in contynuare:*

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu e normal nici una din ele. E prea micuta ca sa aiba iubit si evident el e prea mare pentru ea. Eu sunt de acord cu diferentele de varsta, dar din moment ce mi se pare ca ea e prea mica...

| bluesky a răspuns:

Eu cred ca nu e bine... e prea mica pentru sarut si atingeri, in ritmul asta va ajunge sa faca sex la 14 ani, mai ales daca nu are educatie sexuala. Eu la 11 ani ma jucam cu papusile...

| Muppet a răspuns:

Mda ...nu prea e normal. eu am avut primul meu prieten la 14 ani laughing. Dar lumea avanseaza din cate se vedeoh go on

| Addicted2Chocolate a răspuns:

La 11 ani un prieten de 15?straight face scuza-ma dar pot sa fiu sigura ca prietena ta nici macar nu este suficient de matura pentru a avea un prieten de 15 ani. Vreau sa spun ca baietii, la acea varsta se gandesc numai la prostii[Okay, nu toti. dar marea majoritate]. iar ea fiind mica si usor de manipulat, poate face greseli extrem de mari.
Dar oricum, de ce vrea sa-si iroseasca copilaria pentru baieti?straight face Eu la varsta aceea nici nu ma gandeam la asa ceva laughing Si nici la ora actuala nu ma prea gandesc, si am 14 ani. straight face
Oricum chiar daca simte ea ca are nevoie de un prieten, sa-si faca unul de varsta ei.sau macar cu 2 ani mai marestraight face. Nu cu 4 straight face

| ganton a răspuns:

Singura chestie anormala e ca ala de 15 sta cu un copil. Disperatu' naibii laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una nici alta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce atata graba? Are toata viata inainte!